м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Міська комісія провела своє чергове засідання

Під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віри МОТРЕЧКО 10 лютого відбулося онлайн-засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (попали безвісті), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

В ході роботи комісії:

– прийнято рішення про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення 1 особі з інвалідністю 2 групи внаслідок війни з числа учасників АТО та визначено її розмір 1,3 млн. гривень;

– проведено перерахунок грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення в зв’язку зі збільшенням опосередкованої вартості спорудження житла (наказ Міністерства розвитку громад та територій України від 16.12.2021 № 337) та визначено її розмір 6 особам з інвалідністю 2 групи внаслідок війни з числа учасників бойових дій на території інших держав на загальну суму 8,8 млн. гривень.

Грошова компенсація виплачується у повному обсязі в порядку черговості взяття на квартирний облік та з урахуванням категорії отримувача грошової компенсації.

Після отримання коштів, заявники протягом року матимуть право придбати житло в прийнятих експлуатацію житлових будинках на первинному або на вторинному ринку в будь-якому населеному пункті на території України, крім тимчасово окупованої території та лінії розмежування.

Довідково: на сьогодні залишається не профінансовано з державного бюджету грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення 24 особам на загальну суму 33,7 млн. гривень.