м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Минулого тижня проведені чергові засідання міських комісій

13 лютого у приміщенні департаменту проводили засідання міські комісії:

з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика.

Для розгляду було представлено 137 справ. За результатами розгляду, комісія прийняла рішення щодо надання дозволу на призначення житлової субсидії 77 домогосподарствам без урахування загальних вимог порядку її надання.

В ході роботи комісії було прийнято рішення по припиненню наданої житлової субсидії по 49 домогосподарствам, у зв’язку із виявленими змінами в складі членів домогосподарства, складі сім’ї членів домогосподарства, та пов’язані із зміною місця реєстрації.

Також, було ухвалено рішення призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям по 3 заявам з урахуванням виняткових обставин, які склалися в родині, по 5 заявам прийнято рішення про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформацію про фактичне місце проживання пільговика.

 

по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Розглянуті матеріали по 24 справам. Прийнято рішення щодо призначення 21 особі щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання та 3 особам – державної соціальної допомоги (з них: малозабезпеченим сім’ям – 2, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю – 1).

 

з питань надання матеріальної допомоги мешканцям Сумської міської об’єднаної територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Розглянуто 20 заяв захисників України та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) захисників України. Прийняті рішення щодо надання матеріальної допомоги 16 особам на загальну суму 115 490,00 грн.

Також комісією розглянуто 2 заяви про надання матеріальної допомоги для придбання лікарських засобів, виробів медичного призначення та проведення обстежень сім’ям, в яких виховуються діти, хворі на онкологічні та онкогематологічні захворювання. Рішення комісії було позитивним, заявники отримають кошти на лікування дітей на загальну суму 134,0 тис. грн.