м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Ми всі єднаймося та допомагаємо один одному

Мінсоцполітики запустило платформу єДопомога для адресного та ефективного розподілу гуманітарної допомоги – https://edopomoga.gov.ua. На цьому електронному майданчику можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо. Платформа дозволяє громадянам швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу. Вона може включати водночас продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо. Також, зі свого боку на платформі реєструються благодійники.

Отримати допомогу через платформу єДопомога можна двома способами: онлайн та з рук в руки.

Допомога онлайн – це коли благодійник обирає заявку, оплачує з будь якої країни світу передплату єДопомога на суму 200, 500 або 1000 гривень, а громадянин, що потребує допомоги отримує SMS з кодом. Громадянин самостійно відвідує один з магазинів «Сільпо», «Фора», «Фоззі» та інші, обираючи товари з тих категорій, що були вказані в заявці, та показує або диктує код, отриманий у SMS повідомленні.

Допомога з рук в руки – це допомога, що доставляється самостійно благодійником або поштовими операторам. Благодійник самостійно обирає заявки, по яким хоче допомогти.

Допомогти іншим або попросити допомогу – перейти за посиланням https://social.edopomoga.gov.ua.

Ми всі єднаймося та допомагаємо один одному. Разом ми переможемо!