м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Ми працюємо, щоб ви залишались вдома!

Департамент соціального захисту населення Сумської міської ради НАГАДУЄ:

У зв’язку з продовженням КАРАНТИНУ до 24.04.2020 діє тимчасова дистанційна форма надання послуг громадянам Сумської міської ОТГ з питань соціального захисту населення.

  • ПРИЗУПИНЕНО особистий прийом громадян
  • ПРИЙОМ пакетів ДОКУМЕНТІВ для оформлення житлових субсидій, пільг, усіх видів соціальної допомоги здійснюється дистанційно через:

E-mail: dszn@smr.gov.ua; person.dszn@smr.gov.ua; priyom.dszn@smr.gov.ua

  • скриньку для прийому документів, яка знаходиться при вході адміністративної будівлі департаменту за адресою вул. Харківська, буд. 35  
  • шляхом поштового відправлення на адресу: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35.

Опрацювання документів проходить щоденно, за результатами якого з громадянами  комунікує фахівець департаменту соціального захисту населення, який спеціалізується на питанні у даній сфері. Звертаємо увагу, що необхідно обов’язково надавати актуальні контактні дані (номер мобільного телефону) і за якими перебуваєте на постійному зв’язку.

Довідкову інформацію з питань призначення житлової субсидії; надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг; виплати державної допомоги сім’ям з дітьми; отримання матеріальної допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах; санаторно-курортного лікування пільгової категорії населення; забезпечення технічними засобами реабілітації; встановлення опіки над повнолітніми недієздатними особами; з питань соціального захисту сімей та інше можна отримати за:

  • 788-888 – багатоканальним номером телефону та додатковими номерами 787-120, 787-122, 787-123, 050-407-81-99

Бланки заяв та зразки заповнення документів розміщені на офіційному  веб-сайті департаменту https://dszn.smr.gov.ua/blanki-zayavi-ta-deklaratsiyi-dlya-sotsialnoyi-dopomogi/

Дякуємо за порозуміння! Бережіть своє здоров’я, здоров’я близьких та оточуючих!