м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Ми пам’ятаємо загиблих Героїв

11 липня вшановуємо пам’ять Олександра Ткаченка – мужнього патріота, який віддав життя за свободу й незалежність нашої держави.

У 1991 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю інженер-механік. У лавах української міліції з 2004 року – міліціонер окремого батальйону патрульно-постової служби Сумського міськвідділу. Згодом – у підрозділах карного розшуку і боротьби з незаконним обігом наркотиків. Від травня 2011 року по лютий 2013 року – інспектор групи документування роти міліції особливого призначення «Беркут», до початку війни з Росією – інспектор чергової частини спеціальної роти міліції УМВС України в Сумській області.

11 липня 2014 року Олександр Ткаченко брав участь в операції по «зачищенню» території звільненого від терористів міста Сіверськ, передовий автомобіль із Олександром підірвався на фугасі.

За особисту мужність і професіоналізм, проявлені в захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олександр Ткаченко нагороджений орденом «За мужність» І ступеню. Рішенням Сумської міської ради Олександр Ткаченко удостоєний звання Почесного громадянина міста Суми.

Сьогодні, 10 липня, працівники департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради та комунальної установи «Центр учасників бойових дій» вшанували пам’ять Олександра Ткаченка та поклали квіти до могили бійця.

Вічна слава Герою.