м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Матерів та дружин загиблих захисників України привітали з Міжнародним жіночим днем

З першим весняним сонечком приходить до нас чудове свято, яке несе в світ ніжність і красу, – Міжнародний жіночий день. Усе найдорожче, що є у нашому житті: щастя, радість, надія, кохання, – пов’язане з жінкою.

Напередодні 8 Березня в молодіжному центрі «Романтика» було велелюдно. 3 березня представники департаменту соціального захисту населення, міської влади та Центру учасників бойових дій вітали матерів та дружин загиблих захисників України з прийдешнім святом чарівності і жіночності – з Міжнародним жіночим днем.

З вітальним словом до присутніх звернулися чоловіки, всіх присутніх на урочистому заході жінок привітали квітами та солодкими подарунками.

До привітань також долучилися й представники творчої молоді СНАУ (зразковий ансамбль сучасного бального танцю «Свей», соліст Студентського академічного хору «Юність» Руслан Овчаренко, зразковий ансамбль сучасного танцю «Шарм», вокальний ансамбль «Веселі нотки» та народний ансамбль народного танцю «Весна») та учениця ДМШ №4 Олександра Мазіна.

Віримо, що в цей день жінки, яких не оминула лиха звістка, отримали позитивний заряд, відчули себе красивими, потрібними і щасливими.