м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

КОМУ БУДЕ ПРОВЕДЕНО АВТОМАТИЧНИЙ РОЗРАХУНОК ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Повідомляємо, що в жовтні поточного року буде проведено автоматичний перерахунок житлової субсидії на опалювальний період 2021-2022 років без особистого звернення громадян для:

  • домогосподарств, яким призначено субсидію на неопалювальний період (з травня 2021 року);
  • домогосподарств, яким вона була призначена в розмірі 0,00 грн. на неопалювальний сезон.

Проте, звернутися до департаменту за призначенням житлової субсидії потрібно наступним громадянам:                                                                     

  • які влітку користувалися пільгою на оплату житлово – комунальних послуг, а на опалювальний період бажають отримувати житлову субсидію;
  • у яких відбулися зміни у складі зареєстрованих осіб, зміни соціального та майнового стану.

Крім цього, слід подати нову заяву та декларацію тим громадянам, які не звертались з травня 2021 року, а саме:

  • яким житлова субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • яким субсидія була призначена за фактичним місцем проживання (орендарі житлових приміщень, внутрішньо переміщені особи);
  • яким субсидія була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Важливо нагадати, що ті сім’ї, які бажають отримувати субсидію з початку опалювального сезону, але не встигнуть оформити її в жовтні, мають змогу оформити житлову субсидію до кінця листопада.

Додатково зазначаємо, що заяву та декларацію для призначення субсидії можна направити поштовим відправленням на адресу департаменту (40035,         м. Суми, вул. Харківська, буд. 35) або залишити в спеціальній скриньці, розташованій при вході до адмінбудівлі департаменту (вул. Харківська, буд. 35).

Також нагадуємо, що житлову субсидію можна оформити, скориставшись послугою «електронний сервіс» на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики www.msp.gov.ua в розділі «е-сервіси».

Для оформлення електронних заяв без особистого звернення необхідно перейти за наступним посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/. На заяву та документи, що подаються в електронній формі, накладається кваліфікований електронний підпис заявника.

При виникненні запитань при заповненні документів скористайтеся зразками за посиланням https://dszn.smr.gov.ua/blanki-zayav-ta-deklaratsij/.

За більш детальною інформацією ви можете звернутись за багатоканальним телефоном: 788-888, а також телефонами для консультацій 787-120, 787-122, 787-123, 050-407-81-99.