м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Комісія визначила місця проходження альтернативної служби чотирьом мешканцям громади

Ще чотирьом мешканцям Сумської міської тергромади, віровчення яких не допускає користування зброєю, комісія в справах альтернативної (невійськової) служби визначила місця проходження альтернативної (невійськової) служби. Двоє з них працюватимуть у КП «Міськводоканал» на посадах оператора на мулових майданчиках та оператора на пісколовках та жироловках, один – у КНП «Центральна міська клінічна лікарня» – прибиральником території та ще один у КП «Центр догляду за тваринами» – підсобним робітником.

Наразі альтернативну (невійськову) службу проходять 14 мешканців Сумської міської ТГ: у КНП «Центральна міська клінічна лікарня», КНП «Сумська центральна районна клінічна лікарня», КП «Міськводоканал», «КП «Сумитеплоенергоцентраль», КУ Сумська спеціалізована школа №3 ім. Генерал-лейтенанта А.Морозова, КП «Центр догляду за тваринами» та Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.

Нагадуємо, що для розгляду питання направлення на альтернативну (невійськову) службу необхідно не пізніше ніж за два календарні місяці до початку періоду призову на строкову військову службу особисто звернутися до комісії в справах альтернативної (невійськової) служби з мотивованою письмовою заявою (зразок за посиланням)) та документами, що підтверджують істинність релігійних переконань, паспортом, документом про освіту, довідкою з місця роботи або навчанням (якщо особа працює або навчається).

Додаткові консультації з цих питань можна отримати за телефонами: 787-146, 787-147.