м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

ІЗ 25 ЛИСТОПАДА СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Із 25 листопада по 10 грудня 2019 року місто Суми приєднається до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Під час акції проводитимуться просвітницько-профілактичні заходи щодо формування культури гендерної рівності, попередження ризиків потрапляння у рабство, навичок протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.

26 листопада 2019 року відбудеться брифінг для ЗМІ керівництва міста, департаменту соціального захисту населення міської ради, фахівців Сумського обласного центру соціально-психологічної допомоги, Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Сумського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, районних в місті Суми судів на тему «Домашнє насильство – запобігання та протидія».

Брифінг буде проходити за адресою: пл. Незалежності, 2, каб. 59 з 10 години.

Під час дії акції закладами освіти міста заплановані зустрічі батьків з психологами та іншими спеціалістами з питань виховання дітей в сім’ї без насильства, протидії дитячому жебракуванню та булінгу.

Сумська центральна міська бібліотека ім. Т.Г. Шевченка та її філії проведуть інформаційні вітрини, години спілкування, тематичні зустрічі. Також психологами та юристами Сумського обласного центру соціально-психологічної допомоги та Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді заплановані заходи з постраждалими особами від домашнього насильства, торгівлі людьми, та з категорією осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах або знаходяться в групі ризику.

Більш детально про проведення заходів можна буде ознайомитися на офіційних сайтах установ та в соціальних мережах.