м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Інформуємо про підсумки засідань міських комісій за період з 12 по 19 грудня

За період з 12 по 19 грудня департаментом скоординовані та проведені засідання міських комісій:

  • 12 та 16 грудня: по розгляду питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика. Прийняті рішення – надати дозвіл на призначення житлової субсидії 539 домогосподарствам; припинити дію житлової субсидії 31 домогосподарству; відмовити у призначенні житлової субсидії трьом домогосподарствам; залишити без розгляду 8 заяв; призначити двом малозабезпеченим сім’ям державну соціальну допомогу; внести до ЄДАРП інформацію, про фактичне місце проживання по 12 пільговикам.
  • 12 та 19 грудня: по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Прийняті рішення – призначити адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, 89 особам; призначити інші види державних соціальних допомог 7 громадянам.
  • 12 грудня 2019 року: з питань надання матеріальної допомоги громадянам міста, які опинилися в складних життєвих обставинах. Прийнято рішення – надати допомогу 196 мешканцям міста на загальну суму 278,0 тис. грн.