м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Грошова компенсація на житло деяким пільговим категоріям

23 жовтня на засіданні відповідної міської комісії розглядалися заяви пільгової категорії громадян про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Комісія, відповідно до наданих повноважень, здійснює перевірку наявності підстав для виплати компенсації, приймає рішення про призначення або відмову в призначенні грошової компенсації та визначає розмір компенсації. Фахівцями департаменту проведено обстеження матеріально-побутових умов та опрацьовано 2 пакети документів заявників, які надано для розгляду на комісії.

Так, за результатами засідання комісії призначено:

  1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 214 – грошову компенсацію особі з інвалідністю 2 групи внаслідок війни, яка приймала участь у бойових діях на території інших держав, у сумі понад 1,2 млн. грн.
  2. . Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 – грошову компенсацію сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції в сумі понад 1 млн. грн.

Грошова компенсація виплачується в порядку черговості взяття на квартирний облік та з урахуванням категорії отримувача грошової компенсації.

При надходженні коштів з державного бюджету їх буде перераховано на особисті рахунки заявників, відкритих у відділеннях АТ «Ощадбанк».

Після отримання коштів, заявники протягом року матимуть право придбати житло на території України.