м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Гроші замість «БЕБІ-БОКСІВ»

З 1 вересня почав працювати новий механізм отримання грошової компенсації разової допомоги «пакунок малюка», які будуть надаватися до кінця 2020 року. Рішення Уряду від 29.07.2020 № 744 передбачає запровадження надання замість натуральної допомоги «пакунок малюка» цільової грошової компенсаційної виплати в розмірі 5 тисяч гривень.

Для отримання коштів необхідно звернутися до відділення АТ «КБ «ПриватБанк» та відкрити соціальний рахунок, який буде використовуватися виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль.

Зазначена допомога буде призначатися мешканцям ОТГ після звернення до департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради з заявою та необхідними документами:

  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
  • довідка з пологового будинку про неотримання «пакунку малюка».

Заяву разом із документами можна буде подавати в електронному вигляді. Це, до речі, в умовах карантину найбільш дієвий засіб звернення до департаменту.

Батьки або інші уповноважені особи зможуть звернутися за компенсацією протягом 12 місяців із дати народження дитини.

Зверніть увагу, що після нарахування виплат батьки мають право протягом року самостійно використовувати призначену грошову компенсацію в безготівковій формі на придбання товарів у закладах торгівлі, які долучились до публічного договору про реалізацію пілотного проекту.

Більш детальну інформацію можна отримати за багатоканальним номером 788-888 та за телефонами: 787-122, 787-123, 050-407-81-99.