м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Громадяни Сумської міської ОТГ виконають свій обов’язок перед суспільством на комунальних підприємствах міста Суми.

В серпні 2020 року за рішеннями міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби для двох осіб, віровчення яких не допускає користування зброєю (Свідки Єгови), було визначено конкретні місця проходження альтернативної служби з урахуванням суспільних потреб Сумської міської ОТГ. Проходитимуть вони службу строком 27 місяців в комунальних підприємствах Сумської міської ради «Центральна міська клінічна лікарня» на посаді оператора комп’ютерного набору та «Зелене будівництво» – на посаді озеленювача.

На сьогоднішній день проходять альтернативну (невійськову) службу 9 мешканців Сумської міської ОТГ, 4 з них було направлено на її проходження під час чергового призову громадян на строкову військову службу в травні-липні 2020 року.

Нагадуємо, що для вирішення питання направлення на альтернативну службу мешканці Сумської міської ОТГ мають право звернутися особисто з письмовою заявою та документами, що підтверджують істинність релігійних переконань, паспортом, документом про освіту, довідкою з місця роботи або навчання (в разі якщо особа працює або навчається), до міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби за адресою: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35, тел. 787-147, 788-888.