м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Гідні поваги люди, які творять історію нашого міста, нашої держави!

Велич кожного краю — в людях, які тут живуть. І особливо в тих людях, котрі своїми справами зробили внесок у розвиток науки, культури, інфраструктури міста.

Напередодні Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку є нагода відзначити принципового та досвідченого фахівця своєї справи, відповідального та сумлінного керівника, заслуженого працівника
ВАТ «Сумський завод «Насосенергомаш» – Кондратьєва Анатолія Дмитровича, який зробив значний внесок у розвиток міста та зміцнення добробуту його мешканців.

Свій трудовий шлях Анатолій Дмитрович розпочав після закінчення Одеського технологічного інституту ім. М.В. Ломоносова у далекому
1968 році на посаді старшого інженера. Будучи активним громадським діячем, з 1989 року обіймав керівні посади у ВАТ «Сумський завод «Насосенергомаш», очолював соціальну службу заводу.

У складні радянські часи Кондратьєв А.Д. сприяв забезпеченню працівників заводу товарами першої необхідності, путівками у дитячі табори та до баз відпочинку.

Десятки заводських сімей, які перебували на квартирному обліку, завдяки соціальній службі, отримали безкоштовне житло, земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва.

У складі колективу ВАТ «Сумський завод «Насосенергомаш»  Анатолій Дмитрович брав участь у будівництві та благоустрої загальноміських об’єктів нашого міста, зокрема:кінотеатру «Дружба», дитячого парку «Казка», театру ім. Щепкіна, Центрального ринку та молодіжного центру «Романтика».

За ініціативність та наполегливість у вирішені питань соціального захисту ветеранів у 2006 році був обраний головою ради первинної організації ветеранів ВАТ «Сумський завод «Насосенергомаш» Сумської міської організації ветеранів України. Протягом останніх років організація під керівництвом Анатолія Дмитровича займала почесне перше місце в огляді-конкурсі первинних організацій ветеранів міста Суми.

Відзначивши 80-річний ювілей, Кондратьєв А.Д. продовжує роботу з патріотичного виховання молоді, організації урочистих заходів з нагоди  відзначення Державних свят.

Життєвий шлях Кондратьєва А.Д. –  приклад наполегливої праці, досягнення поставленої мети задля служіння своєму народу!

З душевним трепетом і теплом висловлюємо Вам, Анатолію Дмитровичу, сердечні слова вдячності за плідну працю, добрі справи задля розвитку громади.

Довгих і щасливих Вам років життя! Миру Вам, оптимізму і благополуччя!