м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Герої не вмирають – вони живуть у наших серцях!

Виповнюється рік із дня загибелі Долгова Дмитра Олександровича та Матузки Максима Олексійовича – справжніх патріотів, що віддали своє життя за нашу країну та нашу свободу.

Дмитро Долгов народився у місті Суми 14 жовтня 1999 року. Навчався у Сумській ЗОШ № 20 та в Центрі професійно-технічної освіти. У 2020 році підписав контракт для проходження військової служби у складі 24-ї окремої механізованої бригади.

29 квітня 2022 року старший солдат Долгов Дмитро Олександрович загинув на передовій, внаслідок масованого артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Золоте Луганської області.

Максим Матузка народився 22 січня 2000 року в селі Нижня Сагарівка Сумської області. Після закінчення школи навчався у Сумському коледжі харчової промисловості.

В юному віці долучився до Національно-визвольного руху «Правий сектор». Очолював Сумську обласну організацію «Права молодь». У 2021 році вступив до лав Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор», де отримав позивний «Марс». 

Максим Матузка загинув 30 квітня 2022 року виконуючи свій службовий обов’язок, внаслідок ворожого артобстрілу населеного пункту Мар’їнка Донецької області.

Схиляємо голови в пошані перед світлою пам’яттю загиблих. Глибоко співчуваємо родинам загиблих. Нехай їх героїзм буде прикладом для всіх.

Герої не вмирають!!!