м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Опікунська рада прийняла рішення щодо 13 мешканців громади

Проведено чергове засідання опікунської ради. На порядок денний було винесено розгляд документів, які стосуються соціального захисту повнолітніх недієздатних осіб.

Опікунська рада, до складу якої входять представники місцевого самоврядування, депутатського корпусу, охорони здоров’я, громадських організацій, заслухавши матеріали справ та пояснення заявників,  прийняла рішення про встановлення опіки над повнолітніми особами, в разі визнання їх судом недієздатними, за 12 заявами, та про влаштування до закладу соціального захисту осіб, які страждають на психічні розлади, однієї особи. 

Серед робочих питань та з метою вжиття заходів по захисту прав та інтересів недієздатних осіб обговорена діяльність, що була проведена в січні поточного року. Зазначено, що на даний час у реєстрі недієздатних повнолітніх осіб перебуває 406 громадян. Проводиться робота з опікунами у питанні звітності про виконання опікунських обов’язків по відношенню до підопічних у 2023 році. Вже 257 опікунів (63,3%) відзвітували про свою роботу.

Працівниками департаменту опрацьовуються проблемні питання сімей, де під опікою перебувають повнолітні недієздатні особи, та шляхи їх вирішення.