м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

ПРО ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСІВ

Для участі  в конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю або їх місцевими осередками (відокремленими підрозділами), для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету Сумської міської територіальної громади в 2024 році, громадською організацією «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Феліцитас» до департаменту надано проєкт  «Надання послуг денного догляду, соціальної реабілітації особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних, психічних та фізичних порушень».

Для участі  в конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів війни, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету Сумської міської територіальної громади в 2024 році,  до департаменту надані наступні конкурсні пропозиції:

Додатково повідомляємо, що конкурси проводяться двома етапами.

На першому етапі конкурсів, який відбудеться 05.02.2023 о 13:15 за адресою: м. Суми, вул. Харківська, буд.35, члени конкурсних комісій індивідуально оцінюють конкурсні пропозиції на відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням та місцевим програмам.

На другому етапі, який буде проведено 07.02.2023 о 13:15 за адресою: м. Суми, вул. Харківська, буд.35, проводиться відкритий захист конкурсних пропозицій та індивідуальне оцінювання членами конкурсних комісій поданих проєктів та програм. На цьому ж етапі комісіями будуть визначені переможці конкурсів та обсяги фінансування проєктів у 2024 році.