м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Про надання послуг соціального характеру ВПО за минулий тиждень

Протягом звітного періоду прийнято 87 внутрішньо переміщених осіб, які прибули до нашої громади з районів проведення бойових дій чи тих, які перебувають в окупації (оточенні), з питань їх соціального захисту, зокрема:  82 чол. звернулись до департаменту для оформлення довідки про взяття на облік, 5 осіб – надали заяви про зняття їх з обліку по нашій громаді у зв’язку з поверненням до постійного місця проживання чи в інші регіони України.

В тому числі оформлено як внутрішньо переміщених осіб 52 мешканця з прикордонних районів Сумської області: протягом звітного періоду взято на облік 13 внутрішньо переміщених осіб з Білопільської громади, 28 – з Краснопільської громади, 4 – з Хотінської громади, 1 – з Юнаківської громади та 6 – з Миропільської громади.

За призначенням допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам звернулись 62 чол., а також 22 громадянам було забезпечено оформлення документів для виплати компенсації витрат власникам житла, які безкоштовно прихистили у себе вдома внутрішньо переміщених осіб із постраждалих від війни регіонів.

На минулому тижні сприяли влаштуванню на проживання до гуртожитка Державного професійна-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» за адресою: м. Суми, пр-т Перемоги, 139, жінці працездатного віку з Луганської області.