м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Видача ліхтарів особам пільгових категорій

Із 6 листопада департаментом соціального захисту населення буде продовжена видача гуманітарної допомоги особам пільгових категорій у вигляді ліхтарів.

Вже майже 3 тисячі громадян отримали таку допомогу. Ліхтарями забезпечуються внутрішньо переміщені особи, діти, позбавлені батьківського піклування і які опинилися в складних життєвих обставинах, сім’ї загиблих Захисників України, сім’ї, житло яких було зруйновано або пошкоджено від ворожих ракетних ударів та авіа обстрілів.

Окрім вищезазначених категорій таку допомогу також можуть отримати:

  • багатодітні сім’ї
  • одинокі матері
  • малозабезпечені сім’ї
  • родини, в яких виховуються діти до 3 років
  • особи з інвалідність
  • опікуни, в яких під опікою є повнолітні недієздатні особи

Куди звертатися – актова зала адміністративної будівлі по вулиці Харківська, 35 (з понеділка по п’ятницю із 8-00 до 15-45).

Які документи необхідно надати – документ, що посвідчує особу (паспорт); довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (код); свідоцтво про народження дитини або її паспорт; документ що підтверджує належність до пільгової категорії (посвідчення, довідки, тощо).

*Для посвідчення особи також можуть використовуватися документи в застосунку «Дія».

ВАЖЛИВО – допомогою забезпечуються мешканці Сумської міської територіальної громади та переселенці, що згідно з довідкою ВПО проживають у громаді.

Зверніть увагу – під час оголошення повітряної тривоги видача тимчасово призупиняється.