м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Агентство УВКБ ООН передало оргтехніку працівникам департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради

Агентство УВКБ ООН передало оргтехніку працівникам департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради.

Технічні засоби були надані на основі співпраці міської ради з Благодійним Фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за фінансування Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

19 жовтня, Людмила РУДЕНКО, регіональний координатор Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», та Софія МАРЧЕНКО, представник Агентства ООН у справах біженців, передали департаменту ради оргтехніку:  ноутбуки, багатофункціональні пристрої для роботи з документами (МФУ), роутери, джерела безперебійного живлення.   Саме ці засоби будуть задіяні для надання послуг внутрішньо переміщеним особам, що знайшли прихисток у Сумській міській тергромаді, яких вже обліковується понад 27 тисяч осіб.

Зі слів Світлани МАРИНЧЕНКО, першого заступника директора департаменту, техніка забезпечить обслуговування ВПО на трьох робочих місцях Громадської приймальні. Адже, пришвидшення процедури реєстрації переселенців, призначення допомоги на проживання, вирішення гуманітарних потреб цієї категорії українців, – у пріоритетах діяльності УВКБ ООН і департаменту соцзахисту.

Під час зустрічі сторони мали можливість обговорити соціальну проблематику і окреслити спільні перспективні кроки до удосконалення надання послуг.

«Ми тісно співпрацюємо із Сумською міською радою, департаментом соціального захисту населення. По багатьох гуманітарних напрямках, проводимо моніторинг потреб громади і визначаємося, які маємо змогу задовольнити», – сказала Софія МАРЧЕНКО. 

Світлана МАРИНЧЕНКО від усього колективу висловила щиру подяку благодійникам і команді УВКБ ООН – організації, яка є однією з тих, хто надає конкретну адресну допомогу вразливим категоріям громадян, які потрапили у складні життєві обставини. Системна підтримка благодійників мотивує до ще більших добрих справ для людей і надає впевненість у цей складний час.

***Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю БО БФ «ССС» та не може використовуватися, щоб відобразити точку зору Агенства.