м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Підписано Меморандум про співпрацю з реалізації проєкту надання комплексної допомоги сім’ям з дітьми!

Сумською міською територіальною громадою підписано Меморандум про співпрацю з Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та Громадською організацією «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини».

Документ стосується реалізації проєкту надання комплексної допомоги сім’ям з дітьми громади, в т.ч. шляхом надання багатоцільової грошової допомоги, здійснення заходів з арт-реабілітації дітей, соціального супроводу вразливих категорій сімей, а саме сімей з дітьми.

Враховуючи необхідність надання допомоги найбільш вразливим сім’ям з дітьми, сторонами була досягнута домовленість ефективно взаємодіяти в рамках реалізації проєкту «Комплексна допомога для сімей з дітьми в Чернігівській, Сумській і Харківській областях» за підтримки Управління з координації гуманітарних справ Організації Об’єднаних Націй.

17 жовтня Громадською організацією «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини», що діє у партнерстві з Благодійним фондом «Єдність за майбутнє» у співпраці зі спеціалістами департаменту соціального захисту населення здійснена реєстрація 14 сімей, де одинокі матері/батьки виховують дітей з інвалідністю для отримання багатоцільової грошової допомоги. Батьки дітей мали можливість отримати психологічну допомогу, а діти були залучені до  заходів з арт-реабілітації, що включала в себе: малювання фарбами та ліплення виробів з пластиліну. Кожен з відвідувачів заходу отримав гуманітарну допомогу у вигляді ліхтарів, яка попередньо була отримана від Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації.