м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Організовано та проведено засідання опікунської ради при органі опіки та піклування

У департаменті організовано та проведено засідання опікунської ради при органі опіки та піклування Сумської міської ради, під час засідання якої розглянуто 14 заяв мешканців громади щодо призначення їх опікунами, а також щодо надання дозволу на вчинення правочинів із житлом та на влаштування недієздатної особи до інтернатного закладу соціального захисту.

З початку року проведено 8 засідань опікунської ради, на яких розглянуто 74 заяви громадян з різних питань опікунства та піклування над недієздатними особами. Всього ж на контролі департаменту перебуває 407 недієздатних особи, відносно яких організовано роботу по захисту їх прав (із загальної кількості 63 особи перебувають в інтернатних або лікувальних закладах для осіб з психічними розладами), прийнято участь у 115 судових засіданнях з питань опіки над повнолітніми особами. Проведено 352 обстеження житлово-побутових умов проживання недієздатних осіб. Працівниками департаменту надано методичну допомогу з питань опіки та піклування 432 громадянам.

Для отримання роз’яснень щодо порядку подачі заяв з питань встановлення опіки над повнолітніми особами та визначеного законодавством переліку документів можна звертатися за  телефоном 787-147 або до Громадської приймальні департаменту (вул. Харківська, 35, робоче місце № 12).