м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Привітання з нагоди 100-річного ювілею

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність.

13 вересня, гарного та сонячного дня, свій сотий день народження відзначила мешканка Сумської міської територіальної громади, Демяшова Клавдія Павлівна. Клавдія Павлівна все життя тяжко працювала в полі ланковою.

Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами, але незважаючи на поважний вік ювілярша енергійна і своєю життєвою силою надихає оточуючих на нові трудові звершення.

Клавдію Павлівну з ювілеєм привітали Секретар Сумської міської ради Олег РЄЗНІК та директор департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради Тетяна МАСІК, побажали міцного здоров’я, радості й благополуччя на довгі щасливі роки та вручили квіти і подарунки.

Відповідно до програми Сумської міської територіальної громади «Милосердя» Демяшовій К.В. надано одноразову грошову допомогу з нагоди ювілею у розмірі трьох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність (6 279 гривень), та буде виплачена щомісячна матеріальна допомога у розмірі 50 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1 046,50 гривень).

Довідково: на разі в громаді проживає 5 осіб, яким виповнилося 100 і більше років.