м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Про формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Увага! Розпочинаємо прийом документів від кандидатів у члени координаційної ради у справах внутрішньо переміщених осіб у Сумській міській територіальній громаді.

Рада створюється при виконавчому комітеті Сумської міської ради як дорадчий орган, що має на меті сприяння в реалізації громадянських і політичних прав внутрішньо переміщених осіб, забезпечення і захист їх прав та інтересів.

До складу ради запрошуємо:

– переселенців, які фактично проживають у територіальних межах громади згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, в тому числі, які є представниками суб’єктів господарювання та в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи.

– представників громадських об’єднань, в статуті яких визначено, що їх діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах Сумської міської тергромади.             

Основні критерії, які будуть взяті до уваги при відборі кандидатів, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту ВПО, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань ради.

Для участі у відборі необхідно подати документи в електронній та/або паперовій формі, а саме:

– заяву у довільній формі;

– документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– документ про освіту (за наявності);

– мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу ради;

– відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

– довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія, або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника такого об’єднання.

Подати документи можна з 4 до 15 вересня 2023 року у паперовій формі за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 35, (громадська приймальня, робоче місце № 12) або в електронній формі (сканкопії) на e-mail: dszn@smr.gov.ua