м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій

Департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради здійснюється організація направлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, перелік яких оприлюднений на офіційних веб-сайтах Міністерства соціальної політики в розділі е-оздоровлення.

Безоплатними путівками на оздоровлення та відпочинок забезпечуються діти віком від 7 до 18 років, які належать до таких пільгових категорій:

– діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;

– діти, взяті на облік службами у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;

– діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;  

– діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

– діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення;

– діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань)

діти з багатодітних сімей, батьки яких мають 5 та більше дітей;

– діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.

Для забезпечення безоплатно путівкою, до департаменту соціального захисту населення за місцем реєстрації подаються копії свідоцтва про народження дитини, копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії та заповнюється бланк заяви.

За більш детальною інформацією з питань організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, можна звернутись за телефоном 787-148 або до департаменту за адресою: м. Суми,  вул. Харківська, 35, каб. 214.