м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Довідка ВПО – тепер в «ДІЇ»

Інформуємо, що в мобільному додатку «Портал Дія» запроваджено електронну версію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (постанова Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 року № 910 «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи»).

Для замовлення електронної довідки необхідно встановити мобільний додаток Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія» на електронному носії, критерії якого підтримують його використання, та пройти електронну автентифікацію.

Слід зазначити, що електронна довідка та довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (паперовий варіант) мають однакову юридичну силу, зокрема, електронна довідка пред’являється особою на смартфоні, без пред’явлення її паперової форми.

Довідково слід зазначити, що у випадку, якщо у внутрішньо переміщеної особи не відображається її електронна довідка або електронна довідка малолітньої дитини, недієздатної особи або особи, дієздатність якої обмежена, законним представником якої вона є, або інформація в електронній довідці відображається некоректно, зокрема, відсутні відомості про зареєстроване та фактичне місце проживання тощо, необхідно звернутись до департаменту з метою внесення відповідних даних та в подальшому мати можливість завантажити довідку в електронному вигляді.

Прийом внутрішньо переміщених осіб проводиться за попереднім записом.

Телефони для запису на прийом та отримання додаткової інформаціїбагатоканальний номер 788-888; додаткові номери: 787-122, 787-123, 050-407-81-99.