м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

ДО УВАГИ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ!

Наразі Міністерство соціальної політики України проводить підготовчу роботу з реалізації пілотного проєкту з виплати грошової компенсації разової допомоги «пакунок малюка».

Як ми вже повідомляли, з 1 вересня почав працювати новий механізм отримання грошової компенсації «пакунок малюка» Рішення Уряду від 29.07.2020 № 744  в розмірі 5 тисяч гривень. Кошти перераховуватимуться батькам, у яких народилась дитина, на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «ПриватБанк».

Батьки дитини, які не отримали «пакунок малюка», мають право звернутися за грошовою компенсацією впродовж 12 місяців із дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок дитині.

Продаж дитячих товарів та товарів для породіль за спеціальною соціальною карткою забезпечуватимуть заклади роздрібної торгівлі, які долучились до договору про реалізацію проєкту, підписали додаткову угоду з Мінсоцполітики про приєднання до договору та внесені до Реєстру учасників проєкту. Наразі міністерство розпочало включення закладів торгівлі та інтернет-магазинів, що приєдналися до договору, до зазначеного Реєстру.

З метою долучення до реалізації зазначеного пілотного проєкту суб’єктів господарювання на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики в розділі «Пакунок малюка» розміщено алгоритм дій для закладів торгівлі та інтернет-магазинів, які виявили бажання співпрацювати з Мінсоцполітики в рамках реалізації пілотного проєкту, та додаткову угоду про приєднання до договору.

Просимо долучитися до проєкту.

Контактна особа в Сумській області – Валентина СОБОЛЄВА, тел. (099) 499-01-14, (0542) 77-92-07, е-mail: socgarant@dszn.sm.gov.ua