м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

До уваги отримувачів житлових субсидій!

Як відомо, з 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає громадянам можливість самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій департамент соціального захисту населення Сумської міської ради щомісяця отримує від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за них, в тому числі за постачання та розподіл природного газу .

Зазначені відомості опрацьовуються департаментом на підставі наданої отримувачами житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації про зміну виконавців житлово-комунальних послуг – запорука актуального та правильного розрахунку розміру житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

З огляду на зазначене, а також із метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій звертаємося з проханням до отримувачів житлових субсидій у найкоротші терміни повідомляти департамент про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб.

Багатоканальний телефон для консультацій 788-888, а також додатковий 050-407-81-99.