м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

До уваги отримувачів субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Департамент соціального захисту населення нагадує про те, що сім’ям, які в 2020 році отримували субсидію на придбання твердого палива та газу скрапленого, в 2021 році необхідно звернутися із заявою та декларацією.

Відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива розраховується виходячи з річного доходу осіб за попередній календарний рік, тобто за 2020-й. За бажанням громадян виплата проводиться відділеннями поштового зв’язку чи перераховується на їх рахунок у банківській установі.

Нагадуємо, що в зв’язку з продовженням карантину прийом громадян відбувається в дистанційному режимі. Переконливо просимо утриматися від візитів до департаменту без нагальної потреби та скористатися послугою «електронний сервіс» на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики www.msp.gov.ua в розділі «е-сервіси» за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/ наклавши на заяву кваліфікований електронний підпис заявника. Це убезпечить від ризику інфікування на COVID-19 та заощадить ваш час.

Додатково зазначаємо, що заяву та декларацію для призначення субсидії можна направити поштовим відправленням на адресу департаменту (вул. Харківська, 35, м. Суми, 40035) або залишити в спеціальній скриньці, яка розташована при вході до адмінбудівлі департаменту (вул. Харківська, 35), дотримуючись при цьому заходів безпеки.

При виникненні запитань при заповненні відповідних документів слід скористатись зразками за посиланням https://dszn.smr.gov.ua/blanki-zayav-ta-deklaratsij/.

За більш детальною інформацією ви можете звернутись за багатоканальним телефоном 788-888, телефонами для консультацій 787-120, 787-122, 787-123, 050-407-81-99.