м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

До уваги одиноких матерів!

Як раніше повідомляв департамент, із 01 липня 2020 року відбулися зміни в призначенні допомоги одиноким матерям (https://dszn.smr.gov.ua/zminilisya-termini-podannya-dokumentiv-na-priznachennya-derzhavnoyi-dopomogi-na-ditej-odinokim-materyam-ta-malozabezpechenim-sim-yam/

Відтепер одинокі матері, які за нових умов надання допомоги з 1 липня 2020 року не мають права на її призначення, можуть звернутися за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Відповідно до Порядку призначення й виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, якщо в складі малозабезпеченої сім’ї є непрацюючі працездатні особи, які досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, і протягом цього періоду зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні менше трьох місяців або які (за яких) не сплатили (не сплачено) мінімального розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сумарно протягом трьох місяців періоду, за який враховуються доходи, державна соціальна допомога призначається:

  • на один шестимісячний період, якщо малозабезпечена сім’я, якщо в складі малозабезпеченої сім’ї є одинока мати (одинокий батько), що не перебуває в шлюбі.

Важливо зазначити, що за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї можна буде звернутися протягом вересня-грудня 2020 року.

Зазначена допомога призначається після звернення вказаної категорії громадян із відповідними документам.

Звертаємо увагу, що на період дії карантинних заходів, особистий прийом громадян не проводиться, документи приймаються за допомогою пошти.

Також можна скористатися спеціальними скриньками, розташованими при вході в адміністративну будівлю № 35 на вулиці Харківська, в яких можна залишати відповідні документи. Для зручності громадян департаментом встановлено біля входу в адмінбудинок телефонний апарат, за допомогою якого можна звернутися на короткі номери телефонів із найактуальніших питань до спеціалістів.

Додаткову інформацію можна отримати за багатоканальним номером 788-888 та за номерами 787-122, 787-123, 050-407-81-99.