м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ!

Нагадуємо, що в умовах карантину департамент соціального захисту населення Сумської міської ради продовжує роботу в обмеженому режимі.

ОСОБИСТІ ПРИЙОМИ громадян не проводяться, ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ для оформлення житлових субсидій, пільг, усіх видів соціальної допомоги здійснюється дистанційно через:

  • скриньки для прийому документів, які знаходиться при вході до адміністративної будівлі департаменту за адресою: вул. Харківська, буд. 35;
  • електронну пошту: dszn@smr.gov.ua;
  • поштові відправлення на адресу: 40035, м. Суми, вул. Харківська, 35.

ДОКУМЕНТИ, НАДАНІ У ТАКИЙ СПОСІБ, ОПРАЦЬОВУЮТЬСЯ ЩОДЕННО.

Звертаємо увагу, що необхідно обов’язково надавати актуальні контактні дані (номер мобільного телефону), за якими перебуваєте на постійному зв’язку.

Для зручності громадян біля входу в адмінбудинок встановлено телефонний апарат, за допомогою якого є можливість звернутися на короткі номери телефонів із найактуальніших питань до спеціалістів департаменту.

Довідкову інформацію з питань призначення житлової субсидії; надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг; виплати державної допомоги сім’ям з дітьми; отримання матеріальної допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах; санаторно-курортного лікування пільгової категорії населення; забезпечення технічними засобами реабілітації; встановлення опіки над повнолітніми недієздатними особами; з питань соціального захисту сімей та інше можна отримати за БАГАТОКАНАЛЬНИМ НОМЕРОМ 788-888 та додатковими номерами 787-120, 787-122, 787-123, 050-407-81-99.

Бланки заяв та зразки їх заповнення розміщені на офіційному веб-сайті департаменту https://dszn.smr.gov.ua/blanki-zayavi-ta-deklaratsiyi-dlya-sotsialnoyi-dopomogi/

У зв’язку з поширенням коронавірусу закликаємо громадян утриматися від відвідування департаменту без нагальної потреби.

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов’язкового відвідування департаменту, просимо дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій:

– користуватися захисною маскою чи респіратором;

– не створювати скупчення людей біля адміністративної будівлі департаменту. Пам’ятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри)!

ВАЖЛИВО! Якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували в країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, просимо вас залишитися вдома!

Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і приносимо вибачення за можливі незручності! Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!