м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Днями «Мобільний соціальний офіс» здійснив виїзне обслуговування мешканців міста у приміщенні відділення ПАТ КБ «ПриватБанк», що по вул. Іллінська, буд. 12 в Сумах.

Нагадуємо, що «мобільний соціальний офіс» створений при департаменті соціального захисту населення Сумської міської ради і метою його роботи є надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування громадян безпосередньо за місцем їх проживання. У його роботі взяли участь також працівники Сумського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, Сумського міського центру зайнятості, комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня», Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області та Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У своїх зверненнях громадяни звертали увагу на питання щодо можливості оформлення житлової субсидії, визначення права громадян на призначення державних допомог, порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Як показала практика, функціонування «мобільного соціального офісу», як пересувного інформаційно-консультативного пункту, – це реальна допомога для людей отримати необхідні роз’яснення та консультації з актуальних для них питань.