м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Для подачі заяв на отримання разової матеріальної допомоги дітям із багатодітних сімей, які вступили до вищих навчальних закладів, залишилось менше місяця

Нагадуємо, що дітям із багатодітних сімей, які вступили до закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації та на момент зарахування на навчання були зареєстровані в територіальних межах Сумської міської територіальної громади, передбачено виплату за рахунок коштів місцевого бюджету разової матеріальної допомоги – відповідно до цільової програми «Милосердя» на 2019-2021 роки».

Допомога надається кожній дитині, яка звернулась у період з 1 вересня до 1 грудня, разово в розмірі одного прожиткового мінімуму, встановленого законодавством на 1 січня 2020 року на одну особу відповідних основних соціальних і демографічних груп населення, а саме: на дитину віком до 18 років – 2218,00 грн, для працездатних осіб – 2102, 00 грн.

У 2019 році таку допомогу отримали 38 осіб у загальній сумі 75,3 тис. грн., з 01.09.2020 її вже виплачено 21 особі в сумі 45,4 тис. грн.

Для одержання матеріальної допомоги повнолітній особі або законному представнику неповнолітньої дитини необхідно до 1 грудня 2020 року поштовим відправленням або через скриньку, розташовану при вході до адмінбудівлі департаменту (м. Суми, вул. Харківська, буд. 35), подати заяву, в якій зазначається інформація про особовий рахунок, відкритий в уповноваженій банківській установі, для перерахування допомоги. До заяви додаються: копії паспорта повнолітньої особи або дитини та її законного представника, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків повнолітньої особи або дитини та її законного представника (крім осіб, які мають відмітку в паспорті про відмову від прийняття такого номера, або осіб, які мають інформацію про такий номер у паспорті в формі ID-картки), документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання дитини в територіальних межах Сумської міської територіальної громади на момент зарахування на навчання, документи, які підтверджують зарахування на навчання дитини до закладу вищої освіти, копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї.

Консультації можна отримати за багатоканальним номером телефону 788-888 та додатковим 787-148.

Або направити звернення на електронну адресу управління соціально-трудових відносин pracya_sumy@dszn.sm.gov.ua