м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Для мешканців старостинських округів провели телефонні консультації

Протягом 13-14 жовтня департаментом були організовані телефонні консультації мешканців сіл Битицького, Великочернеччинського та Стецьківського старостинських округів.

Зважаючи на територіальну віддаленість населених пунктів до міста, а також актуальність питання отримання житлової субсидії з початком опалювального сезону, такий захід інформаційної роботи досить затребуваний.

Всього за два дні було надано 61 консультацію і не лише щодо житлової субсидії, а і з питань надання державної соціальної допомоги.

Роз’яснювальна робота у старостатах продовжиться у листопаді. Попередньо буде розміщено повідомлення на сайті департаменту, на сторінці департаменту у мережі Facebook, Telegram-каналі та у старостатах.

На разі, за консультаціями можна звертатися до департаменту за номерами телефонів: 050-407-81-99, 050-407-80-02, 787-123 (за графіком роботи департаменту) або надіслати повідомлення на електронну пошту dszn@smr.gov.ua чи в месенджері на офіційній сторінці департаменту «Соціальний захист міста Суми» в мережі Фейсбук.