м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Депутатська допомога – тим, хто потребує

Міська влада не залишається осторонь сумчан, які опинилися в складних життєвих обставинах. Депутати постійно надають матеріальну допомогу тим містянам, які опинилися в скрутному становищі і потребують матеріальної підтримки.

Заступник міського голови Альона Дмітрєвская та директор департаменту соціального захисту населення Тетяна Масік висловлюють щиру подяку депутатам, які відгукнулися на прохання людей, що опинилися в складних життєвих обставинах та яким важко самостійно подолати матеріальні труднощі, які виникають у зв’язку з необхідністю боротися за життя своїх рідних. В цілому депутатську допомогу отримали 224 особи на загальну суму 3,8 млн. гривень, завдяки чому громадяни змогли провести ендопротезування суглобів, шунтування, стентування, аортального клапану, своєчасно забезпечили підтримуюче лікування онкологічних захворювань та проходження курсів променево-, хіміо-, імуно-, гормонотерапії тощо.

Особливо хотілось би відмітити депутатів Оксану Кубрак, Юлію Левченко, Віталія Мельника, Валерія Заїку, Ігоря Змислю, Володимира Никоненка, Ірину Рибальченко, які не просто відгукнулися, а й оперативно надали допомогу за рахунок депутатських коштів Ігорю Лугині, особі з інвалідністю внаслідок війни 1-ї групи з числа учасників антитерористичної операції. Незабаром у дворі його будинку на вул. Героїв Крут, 68б, буде облаштовано дитячий майданчик.

Крім того, завдяки депутатам комунальна установа «Центр учасників бойових дій» поповнилась медичним та реабілітаційним обладнанням: вже придбаний апарат «Радіус» для органів опори та руху (40 тис. гривень) та невдовзі Центр буде оснащений ще й вихровою ванною (50 тис. гривень).