м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Департаментом здійснюється комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг

На виконання постанови КМУ від 23 вересня 2020 р. № 859 у департаменті соціального захисту населення організована робота із комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.

Постановою визначено, що після отримання заяв про згоду надавати соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі та про згоду отримувати соціальні послуги уповноважений орган здійснює комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, за   показниками.

Комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, безпосередньо здійснюється фахівцями органу місцевого самоврядування разом із представниками закладу охорони здоров’я, надавачів соціальних послуг із залученням особи, яка потребує надання соціальних послуг, та/або її законного представника.

За результатами комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи визначається чи є потреба у соціальних послугах.

Відтак, працівниками департаменту за участі працівників закладів охорони здоров’я на минулому тижні здійснили перевірки за місцем проживання 128 осіб, які потребують догляду, та провели комплексне визначення ступеня їх потреб. В результаті, суму балів для визначення групи рухової активності, яка підтверджує потребу особи в соціальних послугах, набрали 117 осіб.

Всього ж 151 мешканець громади, які претендують на отримання компенсації як фізичний особі, що здійснює надання соціальних послуг, надали документи для визначення індивідуальних потреб осіб, за якими здійснюється догляд.