м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Департаментом організовані та проведені засідання міських комісій

З метою реалізації права містян на соціальний захист, зокрема на отримання житлової субсидії, пільг та різних видів допомоги, на цьому тижні департаментом організовані та проведені засідання міських комісій.

Так, на засіданні комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 33 справи, із яких по 29 справах призначено адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання та по 4 – інші соціальні допомоги. Загалом у 2019 році проведено 37 засідань вказаної комісії, на яких вже розглянуто 1606 справ.

Нагадаємо, що з 01 вересня набули чинності зміни до Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (постанова Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365), відповідно до яких відтепер не здійснюються перевірки фактичного місця проживання переміщених осіб, які звертаються за оформленням пенсії, та не розглядаються комісією питання призначення (відновлення) пенсійних виплат.

 На засіданні комісії з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика, розглянули 87 справ, зокрема з питання житлової субсидії 81 справу. За рішенням комісії буде надано субсидію 74-м домогосподарствам, 6 – припинено та по одному домогосподарству відмовлено в її наданні.

Також, комісією вирішено надати дозвіл на призначення державної соціальної допомоги двом малозабезпеченим сім’ям та по 4 справам прийнято рішення про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформацію про фактичне місце проживання пільговика. Всього з початку року проведено 38 засідань даної комісії, на яких розглянуто 6572 справи одержувачів житлової субсидії та соціальної допомоги.