м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Департамент соцзахисту проводить видачу взуття дітям соціально-вразливих категорій

Завдяки соціально відповідальному бізнесу, який не стоїть осторонь проблем вразливих категорій громадян Сумської області, а особливо дітей, департамент соціального захисту населення має змогу забезпечувати їх гуманітарною допомогою.

На початку 2023 року у Сумах був підписаний Меморандум про співпрацю щодо надання гуманітарної допомоги (взуття) дітям соціально-вразливих категорій між Сумським міським головою, структурними підрозділами міської ради та взуттєвою фабрикою ТОВ «Преміум Стар», БФ «Північний форпост» і волонтерським рухом «МИ ТУТ».

Метою Меморандуму є консолідація зусиль у наданні допомоги дітям таких категорій, як: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; усиновлені; діти, загиблих захисників; які мають статус внутрішньо переміщених; які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; з інвалідністю; які виховуються у багатодітних та малозабезпечених сім’ях; які потрапили у складні життєві обставини.

Для отримання допомоги взуттям необхідно зареєструватися та заповнити відповідну анкету за посиланням https://cutt.ly/h3u0hVi.

Починаючи з 25 січня, відповідно до списків анкет, які передаються ТОВ «Преміум Стар» департаменту, видано майже 1800 пар взуття. Це – діти, які мешкають не тільки у нашій громаді, а і з інших районів Сумської області.