м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Департамент продовжує роботу по реалізації пілотного проєкту Уряду із надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Департамент продовжує роботу по реалізації пілотного проєкту Уряду із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Жінки, які не мали можливості отримати допомогу в пологовому будинку з причин: у зв’язку відсутністю у пологовому будинку «пакунка» у день виписки, якщо дитина народилася вдома і мати відмовилась від госпіталізації або за межами України, мають право отримати його за місцем проживання/перебування дитини не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня її народження.

У таких випадках потрібно звернутися матері або іншому законному представнику дитини з заявою та довідкою про неотримання цієї допомоги в пологовому будинку до департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 35. Телефони, за якими можна отримати консультації: 63-54-97, 60-45-06, 0504078199.

Нагадаємо, що ця допомога є адресною безповоротною соціальною допомогою, яка надається у натуральній формі додатково до грошової допомоги на народження дитини.