м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

День родини зібрав молодь з інвалідністю та їх сім’ї на цікавий захід від «Берегині»

До Дня родини, який в Україні відзначається 8 липня, Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» на території гриль-парку «Поляна» організував на провів родинне свято «Українська родина – душі берегиня». Саме в родині починається та розвивається людське життя, формуються перші цінності, характер, світогляд. Родина – для кожного надзвичайно важлива, адже саме рідні завжди підтримають у важку хвилину та будуть радіти успіхам. Ніде не відчуваєш себе так добре, як у колі близьких. Родина – поняття священне, це невичерпне джерело наснаги та любові, осередок збереження духовних і культурних традицій нації!

Головними героями заходу були родини відвідувачів центру. Вони поділилися з присутніми звичаями, сімейні традиціями, продемонстрували таланти. А ще взяли учать у цікавих майстер-класах: «Канзаші», «Чарівний клубочок», «Ангел на щастя» від спеціалістів центру та батьків молоді з інвалідністю. Для їх проведення були запропоновані різні локації: «Веселі руханки», «Мильні бульбашки», «Музична локація» (виконання родинних пісень). Кожен міг обрати собі розвагу за смаком.

На завершення свята на всіх гостей чекав смачний обід, адже завжди приємно зібратися в дружньому, сімейному колі за спілкуванням і частуванням.

Даний захід ще раз підтвердив, що родина – це найдорожчий скарб, тому треба берегти і цінувати його!