м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

День пам’яті Чорнобильської трагедії

35 років тому, 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, ліквідатори виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу та подальшого розповсюдження радіації.

У цей день біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» в Сумах відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати загиблих та згадати про страшну трагедію прийшли ліквідатори аварії, вдови та діти чорнобильців.

У знак шани та скорботи за загиблими представники департаменту соціального захисту населення поклали квіти до монументу ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто першим прийняв на себе удар страшної катастрофи.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх людей, які виявили героїзм, високий патріотизм і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу.

Висловлюємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін чорнобильцям за їхній подвиг і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.