м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

День матері – свято любові і поваги

10 травня в Україні відзначають День матері – одне із самих зворушливих свят, тому що кожен з нас із дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє та самовіддано любить незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

Наразі в Сумській міській ОТГ проживає 1 180 багатодітних сімей, в яких виховується 3 800 дітей, із них: 2 родини, в яких виховується 9 та 8 дітей; 6 родин – 7 дітей; 8 родин – 6 дітей; 54 родини, де виховується 5 і більше дітей.

Почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно 171 жінці. З початку року вручено нагрудні знаки та посвідчення до почесного звання «Мати-героїня» 2 мешканкам міста.

Прикладом материнської відданості є життєвий шлях Тетяни Дмитрівни Супрун, яка, виховуючи власну дитину з обмеженими можливостями, знайшла сили дарувати свою любов молоді з інвалідністю – відвідувачам відділення денного перебування «Спільнота» територіального центру «Берегиня».

«Чужих дітей не буває» – говорить Тетяна Дмитрівна. І ось уже 15 років вона віддано працює в соціальній сфері. Та все ж головним досягненням вважає те, що виховала гарних синів, які несуть в собі доброту, відповідальність та турботу.

У сім’ї Супрун панують лад і злагода, кохання та краса, що як близнюки ідуть поруч по життю.

До Дня матері територіальний центр «Берегиня» підготував ряд заходів та запрошує прийняти участь у он-лайн конкурсі «Розкажи про свою маму» (фото-конкурс «Моя мама найкраща», конкурс – «Розповідь про маму») та у майстер-класі «Виготовляємо символічні подарунки для мами».

У конкурсах приймають участь молодь із інвалідністю та мешканці міста старше 60 років.

Прийом конкурсних робіт здійснюється до 14 травня на електронну пошту: ter23@dszn.sm.gov.ua та на сторінці територіального центру у соціальній мережі Facebook. Детальну інформацію про заходи можна отримати за телефоном 32-77-74.

Кращі роботи будуть розміщені на сторінці територіального центру «Берегиня» у Facebook, а учасники отримають заохочувальні призи.

День матері – це чудовий привід приділити увагу матерям, висловити їм теплі почуття і підкреслити їх величну роль у кожній сім’ї.

            На фото ТЕТЯНА ДМИТРІВНА СУПРУН