м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Будьте уважними при заповненні документів для призначення усіх видів державної соціальної допомоги

Нагадуємо, що у зв’язку із продовженням карантинних заходів до 22 червня 2020 року, взаємодія з мешканцями Сумської міської ОТГ відбувається в дистанційному режимі.

Заяви та документи для призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадяни мають можливість залишити у спеціальних скриньках, які розташовані при вході у адмінбудівлю по вулиці Харківська, 35, або надіслати поштою та за допомогою інтернет ресурсів.

Під час опрацювання наданих документів працівниками департаменту виявлені недоліки в їх заповненні, які унеможливлюють визначення права на призначення певного виду допомоги.

Серед основних зауважень до поданих документів – є відсутність:

  • особистого підпису заявника;
  • даних у розділах декларацій, які мають бути обов’язково заповнені;
  • персональних даних заявника та членів родини (ПІБ, адреса, контактний телефон, дата народження, серія та номер паспорта, сімейний стан).

Тому, для уникнення таких помилок рекомендуємо ретельно перевіряти правильність заповнення бланків та ознайомлюватися із зразками їх заповнення.

Також, можна звернутися за консультаціями на багатоканальний номер 788-888 та додаткові телефони 787-120, 787-122, 787-123, 050-407-81-99.

Правильність заповнення документів збереже ваш час та дасть змогу швидше розглянути надані документи та прийняти відповідні рішення.

Дякуємо за порозуміння!