м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Будьмо соціально відповідальними! Бережімо себе та своїх рідних!

Як ми вже повідомляли раніше, на період дії карантинних заходів департамент соціального захисту Сумської міської ради населення працює з мешканцями громади переважно в дистанційному режимі, особистий прийом громадян обмежений.

У разі виникнення необхідності повідомити про обставини, що можуть вплинути на право отримувати той чи інший вид виплати, допомоги, субсидії тощо, просимо користуватися поштою, засобами телефонного та електронного зв’язку.

Звертаємо вашу увагу, що особистого звернення до департаменту заявника не потрібують наступні питання соціально-трудових відносин:

  • отримання посвідчень «батьків багатодітної сім’ї» та «дитини з багатодітної сім’ї», їх подовження, внесення записів до них та вклеювання фотографій (при досягненні дитиною 14-річного віку) необхідно поштовим відправленням або через скриньку, розташовану при вході до адмінбудівлі, надати заяву та визначений законодавством пакет документів.

Бланки заяв та перелік документів можна знайти на сайті департаменту в розділі «Бланки, заяви та декларації», напрям «Соціально-трудові відносини», категорія «Багатодітні сім’ї» (за посиланням https://dszn.smr.gov.ua/bagatoditni-sim-yi-2).

Відповідні посвідчення оформляються протягом двох тижнів з моменту надходження заяви з повним пакетом документів. Про дату їх отримання заявників повідомляють завчасно в телефонному режимі. Контактний телефон 787-148.

Заяви та документи з усіх інших питань необхідно також надсилати поштовим відправленням або через скриньку, розташовану при вході до адмінбудівлі, їх буде розглянуто в установлений законодавством термін.

Зразки заяв та переліки документів можна знайти на сайті департаменту в розділі «Бланки, заяви та декларації», напрям «Соціально-трудові відносини», в т.ч.:

– для реєстрації колективних договорів, змін і доповнень до них, а також                     на проходження альтернативної (невійськової) служби за посиланням https://dszn.smr.gov.ua/sotsialnotrudovi-vidnosini. Контактні телефони 787-146, 787-147;

– вирішення питань опіки над повнолітніми особами (призначення опікуна або звільнення від опікунських обов’язків, надання дозволу на вчинення правочинів від імені та на ім’я недієздатних осіб, влаштування підопічних до закладу соціального захисту осіб, які страждають на психічні розлади) за посиланням https://dszn.smr.gov.ua/pitannya-opiki-nad-nediyezdatnimi. Контактний телефон 787-147.

 

Також можна звернутися за консультаціями на багатоканальний номер 788-888.