м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Адміністрація департаменту соціального захисту населення звертається до працівників бути обачними!

Доводимо до відома, що з 25 березня 2020 року в Україні введено режим надзвичайної ситуації та подовжено термін карантину до 24 квітня.

Вкотре звертаємо увагу на НЕУХИЛЬНОМУ та ОБОВ’ЯЗКОВОМУ дотриманні карантинних заходів:

– не відвідувати вулиці, інші людні місця (крім продуктових магазинів та аптек). Відвідувати продуктові магазини чи аптеки тільки в МАСКАХ та ОБОВ’ЯЗКОВО обробляти руки антисептичними засобами після цього; у разі використання одноразових пакувальних пакетів у торгівельних мережах ПЕРЕКОНЛИВО рекомендується вдома перепаковувати покупки;

– не користуватися громадським транспортом;

– бути свідомими громадянами та проводити прибирання дезінфікуючими засобами у під’їздах будинків, де мешкаєте;

– дотримуватися БЕЗПЕЧНОЇ ДИСТАНЦІЇ (1,5-2 метри) при спілкуванні на роботі, у громадських місцях;

– не спілкуватися із особами, які повернулися із-за кордону. У разі спілкування з такими особами, НЕВІДКЛАДНО попередити своїх безпосередніх керівників, свого сімейного лікаря та провести особисту ІЗОЛЯЦІЮ НЕ МЕНШЕ НІЖ НА 2 ТИЖНІ;

– у разі погіршення самопочуття (підвищена температура тіла, ознаки РГВІ, інші симптоми) ТЕЛЕФОНУВАТИ до свого сімейного лікаря, ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА та повідомити свого керівника або кадрову службу департаменту (сектор кадрової роботи та контролю).

Звертаємо увагу, що за недотримання вимог безпеки під час карантину та порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам громадяни несуть адміністративну та кримінальну відповідальність.

Подбайте про свою безпеку і безпеку близьких та будьте здорові!

                                                                                                                                Директор департаменту Тетяна Масік