м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Вітаємо Суми зі святами!

Для кожного з нас любов до Батьківщини починається з малого – з любові до того місця, де ми народилися, де живемо і працюємо, де виховуємо своїх дітей.

За легендою назву міста пов’язують із трьома сумками, знайденими на переправі через Псел. Три сумки так і залишились символом Сум, їх відображено на гербі міста.

За 365 років своєї історії Суми були славетним козацьким містом, «цукровою столицею», пережили революцію і голодомори, стали центром області, пережили й Другу світову війну, відродилися й стали «містом троянд». І тепер Суми – це рідне місто для майже 270 тисяч людей.

Дорогі сумчани! Прийміть найщиріші привітання з Днем заснування нашого рідного міста Суми та 77-річчям визволення від нацизму. Низько вклоняємось ветеранам Другої світової та ветеранам АТО, які в тяжку хвилину ставали на захист рідної землі, зберегли мир і спокій у сумських родинах. Адже найголовніше в нашому прекрасному місті – це його жителі, ініціативні та небайдужі, працьовиті та енергійні, талановиті та віддані своєму місту. Машинобудівники і будівельники, металурги і хіміки, винахідники і медики, аграрії і освітяни, пекарі і фінансисти, захисники Вітчизни, ветерани і молодь – разом ми велика єдина сім’я, яка прагне створити комфортні умови для життя і зберегти красу рідного краю.

Бажаємо нашому рідному місту Суми подальшого розвитку і процвітання, а всім вам міцного здоров’я, радості й удачі в усіх справах. Нехай наше місто завжди буде квітучим, а життя кожної родини – щасливим і благополучним!

Любіть своє місто, пишайтеся його минулим, творіть сьогодення – і його історія буде складатися з ваших імен.