м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

30 січня вшановуватимуть пам’ять загиблого захисника України АНДРІЯ РЕУТИ

30 січня на Алеї Почесних громадян Центрального кладовища проходитимуть заходи із вшанування пам’яті та покладання квітів до могили Андрія Реути, який загинув захищаючи Україну, 31 січня 2015 року (початок – об 11 год.).

До війська Андрій Олександрович пішов добровільно, аби стати на захист Батьківщини. Служив у добровольчому батальйоні «Донбас». Окрім Андрія захищати Україну зголосились його брат і батько. Батько загиблого є одним із засновників сучасного руху Українського козацтва. Тож своїх двох синів виховував за справжніми козацькими звичаями. У вільний час Андрій займався страйкболом, виступав за сумську збірну Франції.

Життя воїна з позивним «Медок» обірвалось 31 січня 2015 року поблизу Вуглегорська Донецької області, коли українські вояки, поспішаючи з Дебальцеве на допомогу побратимам, натрапили на ворожу засідку.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), у  2015 році Андрію Олександровичу Реуті присвоєно звання «Почесний громадянин міста Суми» (посмертно). Розпорядженням міського голови міста Суми у 2016 році вулицю Крупської було перейменовано на вулицю Андрія Реути.

Вічна пам’ять герою, який, не шкодуючи власного життя, захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятатимемо!