м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

30 березня виповнилось 5 років із дня створення Центру учасників бойових дій!

Щиро вітаємо з 5-ю річницею діяльності Центру учасників бойових дій! За такий досить короткий період установа здобула визнання і в місті, і найголовніше – серед отримувачів послуг!

В день ювілею з привітаннями та подарунками до Центру учасників бойових дій завітали представники департаменту соціального захисту населення. За дорученням міської влади, директор департаменту Тетяна Масік вручила директору Центру Олександру Мордванюку Подяку міського голови і нагрудну відзнаку за наполегливу сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у надання допомоги учасникам бойових дій та з нагоди 5-ї річниці створення КУ «Центр учасників бойових дій».

За вагомий внесок у розвиток діяльності установи, спрямованої на підтримку та відновлення здоров’я, повернення до активного повноцінного життя у суспільство, зміцнення і відновлення родинних та суспільно-корисних зв’язків учасників антитерористичної операції та членів їх сімей відзначили й окремих працівників Центру. Так, грамоти директора департаменту отримали Тетяна Самолевська, головний бухгалтер, та Анна Омельчук, бухгалтер установи. Михайлу Панченку, фахівцю з фізичної реабілітації, Тетяна Масік вручила «Подяку директора департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради».