м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

3 листопада відбудеться вшанування пам’яті захисника України – Олександра Галушкіна

3 листопада о 12 годині на Алеї Почесних громадян Центрального кладовища відбудеться вшанування пам’яті захисника України Олександра Галушкіна

 

Галушкін Олександр Миколайович, народився 7 березня 1976 року в місті Суми. Навчався у середній школі № 7, був одним із найкращих учнів класу. Умотивований до навчання, спортивний, тямущий від природи, товариський, із лідерськими задатками, сімнадцятирічний Олександр Галушкін
у 1993 році впевнено вступив до Сумського вищого артилерійського командного двічі Червонопрапорного училища імені М. В. Фрунзе, але навчання не закінчив.

У 2014 році за покликом серця пішов захищати Батьківщину в складі Криворізького 17-го мехбатальйону, до якого Олександра було зараховано старшим навідником гаубично-самохідної артбатареї. Будучи вимогливим наставником для свого екіпажу, а опісля – для всієї батареї «САУшок», у вільну хвилину Олександр навчав підлеглих військовій справі.

Життя захисника обірвалось 3 листопада 2014 року від серцевої недостатності на бойових позиціях у вогняному трикутнику Горлівка – Дебальцеве – Артемівськ.

Слава захисникам незалежності й суверенітету України!