м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

29 травня відбулось засідання конкурсної комісії, мета якої розгляд конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (реалізації проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, реалізації яких відбувається за рахунок міського бюджету.

У ІІ етапі конкурсу засідання проведено на базі учасника – громадської організації «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, «Феліцитас» (вул. Глінки, буд. 11). Голова громадської організації Сапожніков С.В. ознайомив членів комісії з пріоритетними завданнями та новими напрямками роботи у реалізації програми «Надання послуг денного догляду та соціальної реабілітації особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальної та фізичної недостатності» у 2020 році. Члени комісії мали змогу на власні очі переконатись в успішній діяльності громадської організації, поспілкуватися з отримувачами соціальних послуг, перейнятися дружньою атмосферою закладу. Під час екскурсії закладом члени комісії прийшли до висновку, що кожна особа з інвалідністю тут отримує підтримку, відчуває себе потрібною та має змогу реалізувати свої здібності та таланти.

У планах на 2020 рік організація вбачає відкриття міні майстерні, малої типографії та реабілітаційної кімнати, що надасть можливість розширити перелік соціальних послуг та підвищити їх якість, а також стати поштовхом до професійної реалізації тих, хто користується послугами денного догляду та реабілітації.